Sitemizden satin aldiğiniz ( Distributorlüğünü yaptiğiniz hizmetler hariç ) tüm hizmetlerimizin 15 gün içinde firmamizdan kaynaklanan teknik problemler olmasi ve firmamiz tarafindan çözüm getirilememesi durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadir. Distributorlüğünü yaptiğimiz (Alanadi , SSL vb.) hizmetlerde firmamiz bayisi olduğu kuruma ödeme yaptiği için , iade söz konusu değildir. Ürünü satin aldiğiniz esnada Kontrol Paneli, İşletim Sistemi, Sunucu üzerinde desteklenen modüller vb. bilgileri danişmamaniz ve sonrasinda bunlardan memnun kalmamaniz gibi unsurlar geri ödeme koşullarina dahil değildir.

İPTAL KOŞULLARI NELERDİR ?
Sitemizden satin aldiğiniz hizmetlerin iptali için kullanici adi ve şifrenizle sisteme giriş yapmaniz ve paketi iptal et seçeneğini seçmeniz yada ticket göndererek iptal etmek istediğiniz paketi müşteri temsilcinize bildirmeniz gerekmektedir. Bir sonraki fatura döneminizde hesabiniz için fatura oluşturulmayacaktir.

GARANTİ KOŞULLARI NELERDİR ?
Kullanim sözleşmesinde , garanti koşullari ve yasal yükümlülükler detayli olarak anlatilmiştir. Bu sayfaya ulaşmak için Tıklayınız.

KURULUM ZAMANLARI (TESLİMAT) NE KADARDIR ?
Kredi karti, 2Checkout ve Paypal ile yapılan ödemelerde kurulum anında yapılmaktadir. Banka havalesi ödemelerinde havale kismina fatura numaranizi yazmaniz halinde havale ile ödemelerde en geç 2 saat içinde yapilmaktadir.

(netteisim) Web Hosting & Domain Kayıt Hizmetleri
İletişim Bilgilerimiz ;

Müşteri Hizmetleri

Telefon : +90 (850) 302 37 51

E-Posta Adreslerimiz;

Bilgi Almak İçin : info[[@]]netteisim.com

Sorularınız ve Sorunlarınız : destek[[@]]netteisim.com